I write..

Prostitutky by byli zahanbené kdyby viděli co dělají některé puberťačky v této době.

16. listopadu 2011 v 17:39 | [D]amn^
[Předem upozornuji, je to dlouhý článek a některým se to určitě nechce číst. Nenutím vás do toho, je to vaše věc.]
Napadlo mě napsat další článek z mých myšlenek. Určitě je ve vašem okolí pár holek, kterým ještě není patnáct a už s někým spali. U nás ve městě je to celkem běžné. Dokonce tu už 13ti letý holky spí s klukama. Já těmhle holám říkám matrace. Proč? Jednoduše, protože jsou pro každého kdo si na ně lehne. Proč ale tohle vlastně dělají? Možná je to jeden ze způsobů, jako je kouření, že si chtějí připadat starší. Možná. Možná je to i tím, že dnešní svět, pořád někam spěchá.Já osobně si chci své poprvé užít s někým, koho miluju. Určitě to pro mě bude lepší zážitek, než někde spát se starším klukem, kterého nemiluju. K čemu jim to je? Chápu třeba prostitutky, ty to dělají bud' kvůli penězům, nebo požitku. To je jejich věc, je jim už nad patnáct a mají svůj život. Jejich věc. Jenomže týhle holky se klukům i dobrovolně ukazujou, stahujou si trička, aby měli velkej výstřih, až jim leze podprsenka. Naklání se schválně před něma. Jednoduše je chcou sbalit. Byl tady dokonce i jeden případ, kdy se kluk vyspal s holkou a ta mu po sexu řekla:,,Chceš ukazát moji občanku?'' Kluk:,,Ano.'' a holka měla odpovědět :,,Já jí ještě nemám až za půl roku.'' , no a tedka ten kluk je myslím už rok ve vězení. Super ne? Však at' si zahrávaj.
Další věcí která mě na těhle holkách(pubertačkách) doslova nechává hlavu stát je, jak můžou jen tak napsat klukovi ,,Můžu ti ho vykouřit.'' No je tohle normální. Jakože když s ním budu chodit, tak jo, ale jen tak, to napsat klukovi do chatu. Nenormální, alespon pro mě. Znám jeden případ. Máme ve třídě jednu kravku. Možná už jsem se o ní zminovala v jednom članku v této rubrice. Spolužák P. má úžasnej mobil. Drahej. No a ta pipka si ho chtěla půjčit a on jí řekl před třídou,,Co za to?'' a ona taky před celou třídou:,,Nechtěl bys ho vykouřit.'' a pak se zarazila když se na ní všichni dívali. Ještě mu pak krávka blbá psala v dějáku papírek, že to myslela vážně. No moc.
Nechci tímhle na nikoho ukazovat, není to článek psaný o někom, ale chci aby si holky uvědomili, že to co dělají není normální.
Julia nebo- li [D]amn^

Nevíš o mě nic.

21. října 2011 v 19:12 | Jůl.
Lepší název článku mě nenapadl. V tomto článku chci jen některým ujasnit jaká vlastně jsem a co zač vlastně jsem. Jsem holka co si raději místo nových pecek z rádii raději pustí klasiku. Jsem raději doma a poslouchám muziku, než být venku. Místo toho abych na tréninku blbla s holkama si opakuju vazby do sestav.Když někdo nadává na své rodiče, vždycky si v duchu řeknu, co já bych bez nich dělala. Místo abych se před klukama odhalovala výstřihem, raději si nechám na sobě mikinu. Raději si počítám příklady s matematiky, než abych seděla na facebooku. Raději jsem v hodině ticho, než abych musela k tabuli. O přestávce nechodím se upravovat na záchody, nebo se procházet po chodbě, ale raději sedím na místě a opakuju si učivo. Když mi učitel řekne něco tipu ,,Ježíš, ty to nechápeš.'' Nezačnu se smát, ale omluvím se, že tomu nerozumím. Koukám se rada na vánoční pohádky, než na komedie. Raději poslouchám pomalé písničky, než nové hity.Rádá pěču cukroví a různé buchty. Když provedu průser, jsem první, kdo se přizná.Jediné co bys netipl/a je to, že jsem závislá na cigaretách a projímadlech. Nemůžeš mě soudit jen podle toho, jaký mám blog a jak se na něm vyjadřuju. Každý je jiný. Užívejte se života jak nejvíce můžete.
Děkuju za přečtení
Jůl.

Mé sny? Utekla bych do ciziny.

19. října 2011 v 19:17 | Jůl.
Jak už jsem říkala, na tomto blogu se budu vypisovat ze svých trablích a různých věcí, které mě napadnou. Je mi jedno jestli to budete číct nebo ne. Jemi to jedno.
Každý má sný sny a já nejsem vyjímkou. Přibližně před rokem od 3.-8.10 jsem jela se školou na zájezd do Anglie. Anglii jsem už tehdy milovala. Když jsme tam na trajektu dojeli a stoupla jsem si poprvé na zem v Anglii, cítila jsem takové zvláštní teplo, jako bych byla Amstrong co poprvé stoupl na Měsíc. Byla jsem štastná, že jsem v Anglii. Každý poznávací den jsem si užívala. Tower, Stonehenge, London Bridge, London Eye, Big Ben, Buckingham Palace- stáje a všechyn ostatní památky. Bylo mi krásně a byla jsem snad poprvé opravdu štastná.Od osmého října 2010 chci opět do Londýna. Mamka mi slíbila, že jestli budu mít vyznamenání pojdeme tam příští rok o prázdninách. To by bylo úžasný.
Já vím. Každý sní o tom, že chce do jiné země. Já tam chci ale z jiného důvoda. Nesnáším to, být Češkou. Celkový náš Národ se žene jen za penězma, politici místo toho aby nám pomáhali, tak si na nás shrábávají peníze do své kapsy. Normální lidé bohatým závidí, bezdomovcům se posmívají, i když vůbec neví, co se zrovna jim může stát zítra. Celý stát je jedna velká lež. Už i Klaus nemá co dělat v čele státu, je starej. Poroto se chci v dospělosti usadit v jiné Zemi. Dostat jiné občanství, nejlepé Anglické a do Česka jezdit jen za rodiči a né na Dovolenou. Přála bych si, aby mi vše vyšlo, ale člověk nikdy neví, co se přihodí.Je mi sice teprve 14 a mám ještě život před sebou, ale já už pevně vím co chci a jdu si za tím. A je mi jedno jestli mě má někdo za Ambiciozní. Vím samozdřejmě také co nechci.
Tímhle chci říct, že každý má možnost si svůj život zařídit podle sebe. Každý může bydlet tam, kde si od mala snil. Přeju vám hodně štěstí v živote.

 
 

Reklama