Gallery

Christmas gingerbread.

27. listopadu 2011 v 14:58 | [D]amn^
Někomu k vánocům patří dárky, někomu pohoda a mě k tomu patří perníčky. Sice je doma mamka nepeče, ale s babičkou je je peču vždycky. Baví mě je zdobit nějak crazy, třeba na prasátka píšu jména všech z rodiny a tak:) Nebo domečky zdobím že nad dveře napíšu fakt malým K+M+B.:D Mám na vás otázku? :Máte rádi perníčky?

Na který seš ulítlý/á ty?

25. listopadu 2011 v 16:55 | [D]amn^
Každý určitě dostanem někdy chut' na nějakou tyčinkou nebo nějaký menší bonbonky.Kdo by alespon' jednu tyčinku nebo balíček bonbonku neznal. Já se například můžu ujíst kinder buena. Na čem ujíždíte vy?

Snow Boots.

17. listopadu 2011 v 6:51 | [D]amn^
Každý si přestavuje kozačky jinak. Pro mě jsou to boty, který nepromoknou a jsou pohodlné. Pto někoho jsou to přímo jehly. Sama osobně si myslím, že kozačky prostě k zimě patří a zastávám názoru, že tenisky jsou v zimě OUT. Pokud nejsou zateplený s kožíškem. Tady jsem vybrala pár snow boots, které se mi líbí a snad se budou líbit i vám.
Válenky [zítra jedem nakupovat. Mami!.♥ ]

Hair. Hair Blue. I want hair blue.

20. října 2011 v 14:54 | Jůl.
Někomu se líbí červený, někomu zase modrý. Já bych sice chtěla modrý vlasy, ale opravdu bych nechtěla vidět ty ksichty tipu ,,Co to máš na hlavě?''. Mě se to ale líbí. Je to takový zvláštní.
 
 

Reklama