Diary

verím na náhody, pretože vždy prinesú niečo krásneho.

27. listopadu 2011 v 13:17 | [D]amn^
Čauté zlatíčka:)) Tak jak jste si včera užili sobotu? U nás bylo hezky, jak u vás? Já jsem se včera měla bombasticky. Byla jsem zase s ním venku (upozornuji, zatím jen kamarád). Šli jsem ve tři a jelikož bydlím v hraničním měste, tak jsme se šli projít jen tak na hodinku do Polska. Krása.♥ Pak jsme seděli na lavičce už v našem městě a nakonec jsme skončili u nás na chodbě v paneláku. To ještě nebyl konec.:)) Šli jsem zase za dvou kámošema z mojeho baráku a skončili jsme u nich, kde nakonce došla i moje nejlepší kamarádka. Takže jsme spolu byli vlastně 6 hodin. A ty jeho pohledy.:)) Dala bych za ně i ruku od ohně.♥Pak už musel jít za kámošem a já tam s těma dvě a Markétkou zůstala:) asi do 11 hodin do večera.:) A dneska mi napsal, že by nečekla že to napíše, ale chybím mu:)) Jůů.:)) Nechápu, že jsme se poznala nechtěně na koupáku v Opavě:) Když jsem tam byla s kámoškou:)
No to bylo dost zamilovaných keců:) Dneska asi zas pofičím za Markétkou a jinak budu nudit doma. Nebo zajud za těma dvouma pakama z prvního patra.
Co budete kutit dneska? Nudit, nebo někam jdete? :)

Ještě že mám sousedy.:))

20. listopadu 2011 v 9:55 | [D]amn^
Dobrý ranko. Jak jste se vyspali?
Musím hned začít včerejškem, šla jsem ven s tím klukem co studuje architekturu(ptali jste se kolik mu je, je mu 16), byla zima takže jsme skončili v pizzerii. Já jsem si dala drink(mnam♥) a on čaj. Prostě nádherná hodina povídání. Pak jsme se šli projít po náměstí, kde nám svítí na zemi takové kulaté světla a on, že se jde kouknout. Čuměl do toho asi 2 minuty a pak zvedl oči a říkal, že mám zelený obličej jako Shrek. Blázen. No a jelikož bydlím v bytě a náš panelák má sedm pater, tak v první patře bydlí dva kluci, které oba známe. Takže jsme skončili na chodbě s těma dvouma. Pak ještě přišel jeden kluk, takovej blázen, který jede po velkých kozách.:)Takže mám od něj někdy alespon' klid.:D Tak jsem tam kecali, kecali a přitom mě [budu mu říkat kluk A.(archotektura)(nechci jmenovat.)] hladil mojima klíčema pořád po noze. No jenže jsem tam byla jedniná holka mezi čtyřma klukama, tak do mě pořád rypali. Ale i tak na ně nedám dopustit.
Jinak dneska jdu s ním zase ven. Ou jéé.* A co vy? Jak jste si užili sobotu? Nenudili jste se?

Raz si nahoře a raz baby zas dole.

19. listopadu 2011 v 11:08 | [D]amn^
Dobrý ranko zlatíčka. Tož ted'ka jsem se vzbudila a musím říct, že ještě pořád chci spát. Jenže přišla na coffe babička a tak musím být vzhůru[Yuck!]. Musím se zase vypsat ohledně mí lásky. Normálně jsem si ještě včera psala s tím klukem, se kterým jsem byla včera a venku a psal mi, že hezčí venek nezažil a dokonalejší holku nikdy nepoznal. Wow!Jenže taky mi psal, jestli chci pořád ještě P. a já mu napsala že ne, že mě stejně nechce. No a co se ted'ka stalo. P. mi napsal, jestli nechcu jít ven(,,Nechceš zajít ven, chci zase vidět tvojí krasnou tvář.'' Tak zase pingluju mezi dvouma klukama a nevím kteržho chci. Jeden je krásnej hoper s naprosto sládkýma očima a druhej je naprosto taky nádhernej a ještě k tomu studuje architekturu! Omg pomoc!♥ To je fakt na nic.A já nevím kterýho.:)
Jinak dneska jedeme na nákupy. Konečně po dlouhý době. Už se těším, protože s Mumi(moji maminkou) si to vždycky užiju, na víc, když mi řekne že mám 3 litry na útratu. Mmm..♥ Asi stáhnu prá pictures z we♥it a koupím si podobný věci, který se mi líběj. Jinač počasí je dneska celkem dobrý, neprší, nesvítí slunko a nesněží, i když bych už uvítala sníh.
A co vy děláte dneska? povalujete se doma, nebo někam vyrážíte?
[Fotka mnou focená, 4.10.2010. Chci zpět!]

Boom.Konečně.

18. listopadu 2011 v 15:32 | [D]amn^
Čauky zlatka. Musím se vám pochlubit. Víte jak jsem psala v předpředchozím článku, že čekám až ten kluk napíše jako první. Sice nenapsal a napsala jsem mu já, ale za to jdem dneska ven. Těším se. Je naprosto úžasnej. Jinak jsem totálně unavená, protože jsem spala u kamarádek(dvojčat) a spát na posteli mezi něma je děs, protože se furt mlátěj a tím mlátěj mě. Nebo-li hra,,Chceš facku ted' nebo hned.'' řekni a ted' a dostaneš ju hned nebo naopak. Prostě skvělá hra, ještě ted' mě bolí líčka:)) Ale zato jsem dneska po dlouhé době byla na tréninku ve Floorbale. Tréner(nebo-li učitel Zemáku a bioli) mě pochválil a řekl, že mi ta hokejka náramně sluší. Úchyl. Ale v klidu takovej starej pubert'ák. Tvl, jak já se těším na večer až budu s ním. Kéžby to vyšlo. Máte taky takovou radost, když můžete jít ven s tím, který se vám líbí?
Jinak poslední dobou děkuji za návštěvnost. Děláte mi radost.
[mmm..chci!]

Třeba čekám, až napíšeš jako První..♥

16. listopadu 2011 v 15:59 | [D]amn^
Čaute zlatíčka. To byl zase dneska mazec. Matematika. Dopisovala jsem čtvrtletku, myslím, že dopadla dobře.IVT. Dělali jsme nějaký cvičení ve Wordu. Chemie. Učitel mě vyvolal k tabuli a řekl at' napíšu vzorec pro nějaké látkovou hmotnost. Jenže já s mou pamětí vím vždycky prd. Takže mě poslal do lavice s tím, že mám na čtvrtletí jastou trojku. Fajn noc. Pak Fyzika. Nejlepší hodina v tomto roce. Neučili jsme se. No a pak jsme si na jednu drogovou přednášku, do K-Centra, kde pracuje o spolužáka mamka. Fajnové dvě hodiny jsme tam s ní kecali. Bavilo nás to.
Dneska mám volné odpoledne, takže sedím tady a za chvilku půjdu za kamarádkou, bo mi chce dopovědět jak kluk, který se mi líbí jí napsal, že se mu hodně líbím, ale nemá odvahu mi napsat jako první.Wow. Ou jééé.♥

Nemoc-n-á. Rozbor slova.

15. listopadu 2011 v 17:52 | [D]amn^
Čauky zlatka.Tak ruším ten Hiatus. Ted' som obíhala a dvě Affiliates si mě smazali. Fajn no. Kdyby to aspon' napsali. Jinak jak jsem psala jsem nemocná. Nic moc zvláštního, jen nejspíš černý kašel, podle naše městského ,,doktora.'' Nemám ho ráda.Jinak možná ještě přidám nějakej článek dneska.Uvidím. Stačilo mi se dvě hodiny piplat z dessem a nakonec ne blogu nefungoval s rozměrama, tak jsem nastavila tento. Mě se celkem líbí.:) Jinak zítra už asi jdu do školy, zrovna na písemku z rozboru slov. Kravina. Takže za pět. Ale já nechci zase pětku. Omg.
Jinak pozítří je státní svátek a tak máme v pátek ředitelské volno, máte ho taky?:))
[Miluju zamilovaný lidi. Chci bát taky zamilovaná božéé!:)]
[Jinak affiliates přidejte si mě na facebooku : Here ]

Kiksl Computer.

12. listopadu 2011 v 6:40 | [D]amn^
Ahoj, chci se omluvit, že jsem tady celej týden nebyla ale v sobotu odpoledne nám kiksl počítač, takže musel být do včerejšího večera v opravě. Jakože stíhala bych sem napsat něco, ale nebyl čas ani nápady. Celej týden někde lítám.
Jinak dneska to asi vidím na takovej odpočinkovej den.Uvidíme. Večer je v televizi Mamma Mia! takže se musím dívat. Zbožnuju ten film.
A co vy plánujete na dnešek?

Sorry.♥

5. listopadu 2011 v 7:22 | [D]amn^
Ahojte zlatíčka. Chci se vám moc omluvit,že poslední dobou nestíhám. Pořád se musím tedka učit a mám kroužky. Ted'ka ale už tu budu.
Jinak dneska jdu na jednu oslavu od kamaráda. Potkala jsem ho tento rok na fest'áku. Slaví 18-té narozeniny. Těším se. Sice si rodiče myslí, že tam budu prej kouřit a pít:D ale já taková nejsem, před lidmi co tam znát nebudu určitě kořit nebudu:D. Jinak ten Halloween dopadl v klidu. Dělila jsem se o spacák a polštář s kamarádem P. Všichni si mysleli bůh ví co, ale nic nebylo:D.Přísahám.
Moc jsem toho nenapsala, nic mě nenapadá.
A co vy, co budete dělat o víkendu?:)

Nice! Ale je to Gay.

26. října 2011 v 18:47 | [D]amn^
Čůůs. Tak jsme teda dneska měli tenWorkshop, řeknu vám, nemůžu si stoupnout už ani na paku, na to na špičku. Jsme úplně domlácený. Ale tanec prostě za to stojí. Tomáš Protivínský, ten který nás učitel, je maximální. A ještě k tomu taková kunda.♥ No, ale řekněme si to na rovinu, je to GAY. Smůla no. Co už. Jinak konečně už přijel bráška z Prahy , alespon do konec víkendu tu bude. Já zbožnuju mýho bráchu. I když ted' ho zbožnuju víc, protože se úplně podobá Tomáši. Ou Yeah. Jinak ten nadpis v tom statusu. Ta první věta, je to, co říkal pořád, když se nám něco povedlo,takže fajn. Super.
A co vy, jak jste si užili dnešek? Nudili jste se nebo jste něco dělali? Víte, co vám, ale musím říct, v tý telce o těch prázkách je úplnej Shit.

Šukar néé:D

25. října 2011 v 20:12 | Jůl.
Zgrc! Tak jak se vede? Dneska teda záhul trénink v Dancu. Měli jsem asi 35 minut rozcvičku, ale pak mě uplně nic nebolelo, jak když to flákam. Co ve školičce? dneska v češtině donesla učitelka slovník nespisovné češtiny. Dopadlo to dobře. Ptali jsme se jí na různa slova a ona říkala jejich výrazy, takže vás asi napadne co jsme říkali. Nejlepí bylo Šukar, nebo-li cikánsky krásný člověk. No moc. Nebo když řekla, že Kuřbaba, je žena aktivně vyhlédávají orální sex tak spolužák vyhrkl ,,Tu chci mít doma.'' Učitelka i mi úplně smích.Nejlepší.Jinak zítra konečně prázdniny. Brácha z Prahy i s jeho přítelkyní a navíc máme od zítřka dvoudenní soustředení s Tomáše Protivínským (http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=SJTuu7zpLHE) Těším se, že. Jinak co vy a prázky, jedete někam, nebo je prospíte? :))
 
 

Reklama