Listopad 2011

Christmas gingerbread.

27. listopadu 2011 v 14:58 | [D]amn^ |  Gallery
Někomu k vánocům patří dárky, někomu pohoda a mě k tomu patří perníčky. Sice je doma mamka nepeče, ale s babičkou je je peču vždycky. Baví mě je zdobit nějak crazy, třeba na prasátka píšu jména všech z rodiny a tak:) Nebo domečky zdobím že nad dveře napíšu fakt malým K+M+B.:D Mám na vás otázku? :Máte rádi perníčky?

verím na náhody, pretože vždy prinesú niečo krásneho.

27. listopadu 2011 v 13:17 | [D]amn^ |  Diary
Čauté zlatíčka:)) Tak jak jste si včera užili sobotu? U nás bylo hezky, jak u vás? Já jsem se včera měla bombasticky. Byla jsem zase s ním venku (upozornuji, zatím jen kamarád). Šli jsem ve tři a jelikož bydlím v hraničním měste, tak jsme se šli projít jen tak na hodinku do Polska. Krása.♥ Pak jsme seděli na lavičce už v našem městě a nakonec jsme skončili u nás na chodbě v paneláku. To ještě nebyl konec.:)) Šli jsem zase za dvou kámošema z mojeho baráku a skončili jsme u nich, kde nakonce došla i moje nejlepší kamarádka. Takže jsme spolu byli vlastně 6 hodin. A ty jeho pohledy.:)) Dala bych za ně i ruku od ohně.♥Pak už musel jít za kámošem a já tam s těma dvě a Markétkou zůstala:) asi do 11 hodin do večera.:) A dneska mi napsal, že by nečekla že to napíše, ale chybím mu:)) Jůů.:)) Nechápu, že jsme se poznala nechtěně na koupáku v Opavě:) Když jsem tam byla s kámoškou:)
No to bylo dost zamilovaných keců:) Dneska asi zas pofičím za Markétkou a jinak budu nudit doma. Nebo zajud za těma dvouma pakama z prvního patra.
Co budete kutit dneska? Nudit, nebo někam jdete? :)

Já vím, že to nefunguje ty cipe.Ruda z !!!

26. listopadu 2011 v 14:09 | [D]amn^
Čauky. Tak jak jste se včera měli? Začnu zase od sebe. Byli jsme na Rudu z Ostravy. Naprosto úžasná show. Zas ty jeho kydy byli mocný.:D Například, jak je staré slovo ,,kurva.'' 15. století :,,Co sis to kurva dala Julie!'' a já úplně v šoku, co po mě chce:D Ale nejlepší byli předskokani Wadda.sk♥ Naprosto je zbožnuju, kooupili jsme si s mamkou jejich CD a máme ho už od 10 od rána puštěné.:) Jinač včera v klídku den. Dneska jdu zase s ním.Napsal mi, že mě má hodně moooc rád.:) Ach..♥
Nehce se mi moc psát. Zjistila jsem, že když na blog nepíšu denně článek, tak sem vůbec nechodíte, nespíš bude kontrola. Tak zatím čůůs.:)

Kontrola 0.1 + Nábor

26. listopadu 2011 v 14:08 | [D]amn^ |  Other
Moc tu nechodíte, takže vyhlašuju Kontrolu + Nábor nových Affs/SB.
Sice vás tu zas tam moc nechodí, ale i přesto chci vědět, kdo jo a kdo ne. Proto bude kontrola trvat jenom týden, protože tu máte chodit 3x za týden. Uvidíme.
Kontrola : 26.11 --> 3.12.2011
Klik na CČ!

Na který seš ulítlý/á ty?

25. listopadu 2011 v 16:55 | [D]amn^ |  Gallery
Každý určitě dostanem někdy chut' na nějakou tyčinkou nebo nějaký menší bonbonky.Kdo by alespon' jednu tyčinku nebo balíček bonbonku neznal. Já se například můžu ujíst kinder buena. Na čem ujíždíte vy?

Hledáte dokonalost? Najdete ji v Kyrgystánu.

21. listopadu 2011 v 16:18 | [D]amn^
Ahojte. Musím zase začít něčím. Viděli jste včera ČSMT? Já byla úplně omámená Ataiem Omurzakovem. Takový dokonalý napodobení robota jsem ještě nikdy neviděla. On je naprosto dokonalý, jak v mimice, takv krocích, prostě ve všem.
Jinak dneska se to nějak dalo, zítra třídní schůzky, čekám, že mamku chytne infarkt. Nechce se mi povídat, tady máte video.:))*

Ještě že mám sousedy.:))

20. listopadu 2011 v 9:55 | [D]amn^ |  Diary
Dobrý ranko. Jak jste se vyspali?
Musím hned začít včerejškem, šla jsem ven s tím klukem co studuje architekturu(ptali jste se kolik mu je, je mu 16), byla zima takže jsme skončili v pizzerii. Já jsem si dala drink(mnam♥) a on čaj. Prostě nádherná hodina povídání. Pak jsme se šli projít po náměstí, kde nám svítí na zemi takové kulaté světla a on, že se jde kouknout. Čuměl do toho asi 2 minuty a pak zvedl oči a říkal, že mám zelený obličej jako Shrek. Blázen. No a jelikož bydlím v bytě a náš panelák má sedm pater, tak v první patře bydlí dva kluci, které oba známe. Takže jsme skončili na chodbě s těma dvouma. Pak ještě přišel jeden kluk, takovej blázen, který jede po velkých kozách.:)Takže mám od něj někdy alespon' klid.:D Tak jsem tam kecali, kecali a přitom mě [budu mu říkat kluk A.(archotektura)(nechci jmenovat.)] hladil mojima klíčema pořád po noze. No jenže jsem tam byla jedniná holka mezi čtyřma klukama, tak do mě pořád rypali. Ale i tak na ně nedám dopustit.
Jinak dneska jdu s ním zase ven. Ou jéé.* A co vy? Jak jste si užili sobotu? Nenudili jste se?

Black Eyed Peas - Mare

19. listopadu 2011 v 11:33 | [D]amn^ |  Music

Sice už je starší,ale naprosto boží! Nejlepší ten začátek, takže:
F-I-L-I-P-I-N-A Maréé Maréé
Hodnocení: ****/*****

Raz si nahoře a raz baby zas dole.

19. listopadu 2011 v 11:08 | [D]amn^ |  Diary
Dobrý ranko zlatíčka. Tož ted'ka jsem se vzbudila a musím říct, že ještě pořád chci spát. Jenže přišla na coffe babička a tak musím být vzhůru[Yuck!]. Musím se zase vypsat ohledně mí lásky. Normálně jsem si ještě včera psala s tím klukem, se kterým jsem byla včera a venku a psal mi, že hezčí venek nezažil a dokonalejší holku nikdy nepoznal. Wow!Jenže taky mi psal, jestli chci pořád ještě P. a já mu napsala že ne, že mě stejně nechce. No a co se ted'ka stalo. P. mi napsal, jestli nechcu jít ven(,,Nechceš zajít ven, chci zase vidět tvojí krasnou tvář.'' Tak zase pingluju mezi dvouma klukama a nevím kteržho chci. Jeden je krásnej hoper s naprosto sládkýma očima a druhej je naprosto taky nádhernej a ještě k tomu studuje architekturu! Omg pomoc!♥ To je fakt na nic.A já nevím kterýho.:)
Jinak dneska jedeme na nákupy. Konečně po dlouhý době. Už se těším, protože s Mumi(moji maminkou) si to vždycky užiju, na víc, když mi řekne že mám 3 litry na útratu. Mmm..♥ Asi stáhnu prá pictures z we♥it a koupím si podobný věci, který se mi líběj. Jinač počasí je dneska celkem dobrý, neprší, nesvítí slunko a nesněží, i když bych už uvítala sníh.
A co vy děláte dneska? povalujete se doma, nebo někam vyrážíte?
[Fotka mnou focená, 4.10.2010. Chci zpět!]

Boom.Konečně.

18. listopadu 2011 v 15:32 | [D]amn^ |  Diary
Čauky zlatka. Musím se vám pochlubit. Víte jak jsem psala v předpředchozím článku, že čekám až ten kluk napíše jako první. Sice nenapsal a napsala jsem mu já, ale za to jdem dneska ven. Těším se. Je naprosto úžasnej. Jinak jsem totálně unavená, protože jsem spala u kamarádek(dvojčat) a spát na posteli mezi něma je děs, protože se furt mlátěj a tím mlátěj mě. Nebo-li hra,,Chceš facku ted' nebo hned.'' řekni a ted' a dostaneš ju hned nebo naopak. Prostě skvělá hra, ještě ted' mě bolí líčka:)) Ale zato jsem dneska po dlouhé době byla na tréninku ve Floorbale. Tréner(nebo-li učitel Zemáku a bioli) mě pochválil a řekl, že mi ta hokejka náramně sluší. Úchyl. Ale v klidu takovej starej pubert'ák. Tvl, jak já se těším na večer až budu s ním. Kéžby to vyšlo. Máte taky takovou radost, když můžete jít ven s tím, který se vám líbí?
Jinak poslední dobou děkuji za návštěvnost. Děláte mi radost.
[mmm..chci!]