Mé sny? Utekla bych do ciziny.

19. října 2011 v 19:17 | Jůl. |  I write..
Jak už jsem říkala, na tomto blogu se budu vypisovat ze svých trablích a různých věcí, které mě napadnou. Je mi jedno jestli to budete číct nebo ne. Jemi to jedno.
Každý má sný sny a já nejsem vyjímkou. Přibližně před rokem od 3.-8.10 jsem jela se školou na zájezd do Anglie. Anglii jsem už tehdy milovala. Když jsme tam na trajektu dojeli a stoupla jsem si poprvé na zem v Anglii, cítila jsem takové zvláštní teplo, jako bych byla Amstrong co poprvé stoupl na Měsíc. Byla jsem štastná, že jsem v Anglii. Každý poznávací den jsem si užívala. Tower, Stonehenge, London Bridge, London Eye, Big Ben, Buckingham Palace- stáje a všechyn ostatní památky. Bylo mi krásně a byla jsem snad poprvé opravdu štastná.Od osmého října 2010 chci opět do Londýna. Mamka mi slíbila, že jestli budu mít vyznamenání pojdeme tam příští rok o prázdninách. To by bylo úžasný.
Já vím. Každý sní o tom, že chce do jiné země. Já tam chci ale z jiného důvoda. Nesnáším to, být Češkou. Celkový náš Národ se žene jen za penězma, politici místo toho aby nám pomáhali, tak si na nás shrábávají peníze do své kapsy. Normální lidé bohatým závidí, bezdomovcům se posmívají, i když vůbec neví, co se zrovna jim může stát zítra. Celý stát je jedna velká lež. Už i Klaus nemá co dělat v čele státu, je starej. Poroto se chci v dospělosti usadit v jiné Zemi. Dostat jiné občanství, nejlepé Anglické a do Česka jezdit jen za rodiči a né na Dovolenou. Přála bych si, aby mi vše vyšlo, ale člověk nikdy neví, co se přihodí.Je mi sice teprve 14 a mám ještě život před sebou, ale já už pevně vím co chci a jdu si za tím. A je mi jedno jestli mě má někdo za Ambiciozní. Vím samozdřejmě také co nechci.
Tímhle chci říct, že každý má možnost si svůj život zařídit podle sebe. Každý může bydlet tam, kde si od mala snil. Přeju vám hodně štěstí v živote.

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Ang☮ Ang☮ | Web | 19. října 2011 v 20:28 | Reagovat

juuu. jasně že spřátelím))))))!

2 Cath.* Cath.* | Web | 20. října 2011 v 19:53 | Reagovat

bože, souhlas s tebou. normálně mě ten článek rozbrečel, asi jsem si uvědomila jak mi Anglie chybí. :/ :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.