Říjen 2011

Nice! Ale je to Gay.

26. října 2011 v 18:47 | [D]amn^ |  Diary
Čůůs. Tak jsme teda dneska měli tenWorkshop, řeknu vám, nemůžu si stoupnout už ani na paku, na to na špičku. Jsme úplně domlácený. Ale tanec prostě za to stojí. Tomáš Protivínský, ten který nás učitel, je maximální. A ještě k tomu taková kunda.♥ No, ale řekněme si to na rovinu, je to GAY. Smůla no. Co už. Jinak konečně už přijel bráška z Prahy , alespon do konec víkendu tu bude. Já zbožnuju mýho bráchu. I když ted' ho zbožnuju víc, protože se úplně podobá Tomáši. Ou Yeah. Jinak ten nadpis v tom statusu. Ta první věta, je to, co říkal pořád, když se nám něco povedlo,takže fajn. Super.
A co vy, jak jste si užili dnešek? Nudili jste se nebo jste něco dělali? Víte, co vám, ale musím říct, v tý telce o těch prázkách je úplnej Shit.

Phone sweatshirt.

25. října 2011 v 21:11 | [D]amn^ |  Pictures
Source: we♥it
Zbožnuju mikiny s crazy potiskama. Tuhle tedy sakramentsy chci!♥

Šukar néé:D

25. října 2011 v 20:12 | Jůl. |  Diary
Zgrc! Tak jak se vede? Dneska teda záhul trénink v Dancu. Měli jsem asi 35 minut rozcvičku, ale pak mě uplně nic nebolelo, jak když to flákam. Co ve školičce? dneska v češtině donesla učitelka slovník nespisovné češtiny. Dopadlo to dobře. Ptali jsme se jí na různa slova a ona říkala jejich výrazy, takže vás asi napadne co jsme říkali. Nejlepí bylo Šukar, nebo-li cikánsky krásný člověk. No moc. Nebo když řekla, že Kuřbaba, je žena aktivně vyhlédávají orální sex tak spolužák vyhrkl ,,Tu chci mít doma.'' Učitelka i mi úplně smích.Nejlepší.Jinak zítra konečně prázdniny. Brácha z Prahy i s jeho přítelkyní a navíc máme od zítřka dvoudenní soustředení s Tomáše Protivínským (http://www.youtube.com/watch?NR=1&v=SJTuu7zpLHE) Těším se, že. Jinak co vy a prázky, jedete někam, nebo je prospíte? :))

Jebe z nebe? Denzal Park jede.

24. října 2011 v 15:55 | [D]amn^ |  Music
Toho nadpisu si nevšímejte, jebe mi.Totálně jsem se zamilovala do tohoto songu, i když normálně tyhle písničky nemůžu vystát/zbožnuju pomalejší/. Poprvé jsem jí slyšela v Talentu od Ladylicious. Byly dobrý. Tenhle song je bomba.*

Change

24. října 2011 v 15:45 | [D]amn^ |  Other
Měním přezdívku. Jo jsem trapná a úplně vidím výrazy Affs, jak se jim to měnit nechce:)) No vá přezdívka je [D]amn^
Pro nechápajíci, jak se to píše [ podržet alt+91, napsat D, podržet alt+93, napsat amn, podržet alt+94]
Thank you.*

Rozsvit' na 2 třetiny. Jsem snad Buddha?

24. října 2011 v 15:33 | Jůl. |  Diary
Zgrc! To byl dneska den.Anglina. Celkem v klidu,až na to, že učitelka měla blbou náladu. Dějepis. Dopisovala jsem test, který psali před 3 týdny. Dobrý no. Čeština. Dala se. Biola. Byli referáty, takže klídek. Francouzština. Totální nuda, říkala jsem furt, že nevím. Tělocvik. klukům odpadl, takže jsme hrali přes celý Softball. Nejlepí ovšem dneska Biola. Sedla jsem si ke kámošce Alex. Byla jsem nejblíž zapínačům světla, takže jsem musela rozsvítit. Učitel na mě:,,Rozsvit' na dvě třetiny.'' a já jako debil ,,Jsem snad Buddha nebo co?'' ..Učitel,,Dělej.'' a já zas přes celou třídu ,,Ku*va, co po mě chce.?'', nakonec jsem rozsvítila. Učitel v klídku no. Mazec. Jinak večra v Talentu nic moc, až na toho z Hollywood Star Crew. To byl borec, takovej sympatickej, jak řekla Lucie.''
A co vy? Jak to dneska ušlo?

Shit.

23. října 2011 v 17:50 | Jůl. |  Diary
Čůstéé. Tak jsem včera byla na té hale. Celkem fajn basket. Holky hráli dobře a Ženy byli fakt napínavý zápas. Pak přišla jedna moje spolužačka ze třídy //každý ve třídě ví, že se naprosto nesnášíme.// a normálně se mě sprostě zeptala ,,Julie, nemáš cígo.'' Měla jsem, ale proč bych jí měla dávat, že. Tak jsem řekla, že nemám a zase odlezla. Pi*ka blbá. Nemám jí ráda. Jinak dneska u mě byl Patrik //můj nejlepší kámoš// a dělali jsme referát do Chemie. Pracovali jsme od 13:00 do 16:25 , z toho jsme za 20 minut měli referát a pak jsme koukali na videa Talentu, Partičkia ták. Nasmáli jsme. Zbožnuju, když můžu s ním být. Né, pokud si myslíte, že k němu cítím, tak jen kamarádství. Ted' se asi za chvilku půjdu učit a pak asi hygiena a Talent. Těším se jak děcko.
A co vy, taky se těšíte Talent, nebo to nesledujete? Kdo se vám prozatím líbil?

Nevíš o mě nic.

21. října 2011 v 19:12 | Jůl. |  I write..
Lepší název článku mě nenapadl. V tomto článku chci jen některým ujasnit jaká vlastně jsem a co zač vlastně jsem. Jsem holka co si raději místo nových pecek z rádii raději pustí klasiku. Jsem raději doma a poslouchám muziku, než být venku. Místo toho abych na tréninku blbla s holkama si opakuju vazby do sestav.Když někdo nadává na své rodiče, vždycky si v duchu řeknu, co já bych bez nich dělala. Místo abych se před klukama odhalovala výstřihem, raději si nechám na sobě mikinu. Raději si počítám příklady s matematiky, než abych seděla na facebooku. Raději jsem v hodině ticho, než abych musela k tabuli. O přestávce nechodím se upravovat na záchody, nebo se procházet po chodbě, ale raději sedím na místě a opakuju si učivo. Když mi učitel řekne něco tipu ,,Ježíš, ty to nechápeš.'' Nezačnu se smát, ale omluvím se, že tomu nerozumím. Koukám se rada na vánoční pohádky, než na komedie. Raději poslouchám pomalé písničky, než nové hity.Rádá pěču cukroví a různé buchty. Když provedu průser, jsem první, kdo se přizná.Jediné co bys netipl/a je to, že jsem závislá na cigaretách a projímadlech. Nemůžeš mě soudit jen podle toho, jaký mám blog a jak se na něm vyjadřuju. Každý je jiný. Užívejte se života jak nejvíce můžete.
Děkuju za přečtení
Jůl.

Justin Bieber - Mistletoe

21. října 2011 v 18:40 | Jůl. |  Music
..........................................................................................................
Moc Justina nemusím, ale tahle se mu povedla. Kvůi této písničce se těším na Vánoce. Nevěřila bych, že tohle řeknu, ale je sladkej:)*

Opět divný.Když, ono je to furt divný.

21. října 2011 v 15:08 | Jůl. |  Diary
.................................................................................................
Hlásím se vám drazí. Dneska je strašnej den. Dostala jsem dvě trojky a jednu čtyřku. Strašný. Nejsem žádnej šprt, ale záleží mi na známkách. Jinak dneska už jsem si konečně roztáhla dirku v uchu na 0,2 cm. Takže ještě 3 milimetry a můžu si tam dát ten můj sledkej barevnej tunel, co jsem si ho koupila. Sice mamka je ze mě na nervy, ale když to dovolila má smůlu.:))
Dneska ještě jdu do Dancu. Zase budeme dělat něco do sestavy. Těším se. No a pak nejspíš domů a uklidit, protože jsem zítra celej den na basketballový hale.//Pomáhám tam s kámoškou.// Takže cajk. Už se taky těším. Jinak chodím vždycky s mojím nejlepším kámošem Patrikem do školy a jak na sini dneska vyjdeme 7:45 a já si vzpomenu, že mám doma referát. Takže jsme se zase vraceli ke mě dom. //Máme sraz asi cca každý 50 metrů od domů u jednoho obchodu.'' Tak jsme došli 8:01 do školy:)) Učitelka jasne ve třídě a Patrik :,,My jsme zaspali.'' a já abych zas neudělala kravinu jako vždycky řekla, jsem něco, co jsem raději říkat neměla ,,Ale né spolu paní učitelko.'' Celá třída rázem mrtvá.:))
A co vy, už se těšíte na víkend? Co budete kutit?